NL

Reserveren

Kom het luzt team versterken!

Sluit je aan bij het Luzt team! Wij zijn op zoek naar een aantal nieuwe collega’s die ons team kunnen komen versterken. Met een focus op uitstekende service, creatieve cocktails en heerlijke gerechten, bieden wij een dynamische werkomgeving waarin jij jouw passie voor de horeca kunt uitleven. Als jij gepassioneerd bent over gastvrijheid en een carrière wilt opbouwen in een bloeiend restaurant, dan hebben wij misschien wel een passende vacature voor jou.

Sluit je aan bij het Luzt team! Wij zijn op zoek naar een aantal nieuwe collega’s die ons team kunnen komen versterken. Met een focus op uitstekende service, creatieve cocktails en heerlijke gerechten, bieden wij een dynamische werkomgeving waarin jij jouw passie voor de horeca kunt uitleven.

Als jij gepassioneerd bent over gastvrijheid en een carrière wilt opbouwen in een bloeiend restaurant, dan hebben wij misschien wel een passende vacature voor jou.

TIP VAN ONS!

Reserveer een tafel om teleurstellingen te voorkomen. Omdat Luzt een graag geziene hotspot in Eindhoven is, zijn ze vaak vol geboekt. En ook goed om te weten; je kunt ook een tafel reserveren op het terras! Ultiem genieten geblazen